אדריכלים לבתי יוקרה – האנשים שהופכים נכס לבית

אדריכל וילות יוקרה

רכישה של בית היא משימה שאתם רוצים להשקיע בה כמה שיותר משאבים ומאמצים, לא משנה באיזה שלב בחיי המשפחה שלכם אתם נמצאים. עדיין, אנשים שמוכנים ויכולים להרשות לעצמם לבצע עבודת תכנון בית פרטי 160 מטר, יעדיפו להפוך את תהליך העבודה ליוקרתי ומשמעותי הרבה יותר, כבר מהשלבים הראשונים. כתוצאה מכך, יותר ויותר ישראלים בוחרים לקבל שירותי אדריכלים לבתי יוקרה, של צוותים מיומנים ומקצועיים, מתוך רצון להפוך כל אלמנט בתוך הבית למיוחד ומושלם. אבל מה הוא בדיוק תהליך העבודה אל מול אדריכלים לבתי יוקרה ואיך אתם צריכים למצות את כל היתרונות המיוחדים של תהליך זה? במדריך הקרוב הצוות המקצועי של אבן ראשה יצא לחפש לכם כמה תשובות מאוד חשובות.

אדריכלים לבתי יוקרה

התהליך לבניית בית חדש מתחיל בידיים של אדריכלים לבתי יוקרה, כך שאין מנוס אלא להבין מה היא המשמעות של עבודה אפקטיבית עם האדריכל ויפה שעה אחת קודם. לרוב, תהליך העבודה המשותף מתבסס על:

  1. היכרות עם חלקת הקרקע שעומדת לרשותכם. גם אם מדובר על קרקע ישנה בבעלות המשפחה, האדריכל יבקש לבחון את התנאים במקום כמו שהם היום, כדי לבנות את תוכניות העבודה, בצורה המדויקת והבטוחה ביותר. כבר מהיסודות להקמת המבנה, האופן שבו אתם מתייחסים ליסודות, יוצר בית בטוח ובטיחותי שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות.
  2. יצירת שרטוטים ראשוניים וקבלת אישורי העבודה מכל הגורמים הרגולטוריים השונים. כל תהליך בנייה רשמי הוא תהליך שבו אתם צריכים לקבל את האישורים הללו, מה שאומר שניהול פרויקט על בסיס הידע והכישורים של אדריכל מנוסה, הוא חלק חשוב בקבלת האישור לבנייה.
  3. פיקוח על תהליך הבנייה, והתאמה של התוכניות בעת הצורך. אם יש תקלות או שינויים שמחייבים התייחסות מיוחדת לאורך העבודה, מעצב הפנים והאדריכל ישבו על התוכניות ויאתרו את הנקודות הבעייתיות על מנת להמשיך את קצב העבודה ולא לפגוע בהיתכנות לקבל את המפתחות לבית, במועד שעליו הסכמתם מלכתחילה.

בחירות קטנות לאורך הדרך – הן שיקבעו את ההצלחה

לא פשוט לעשות את הצעד הראשון בתהליך החיפוש אחרי אנשי מקצוע עם השפעה כל כך מהותית על החיים שלכם ועל הנכס שאתם רוצים לבנות. רמת האמון חייבת להיות גבוהה מאוד, שכן האדריכל הוא אדם שאתם רוצים להפקיד בידיו את כל המידע בנוגע לנכס שלכם ולחשוב ביחד איתו על פתרונות מיוחדים שמתאימים לצרכים שלכם. כלומר, הקשר האישי שאתם יוצרים משפיע גם על חוויית הבנייה קולה של הנכס החדש. אז אל תהססו לבחור אך ורק את האנשים שיוצרים אצלכם תחושת ביטחון ועונים על כל השאלות הכי חשובות לטובת הבית שלכם, במיוחד אם מדובר על בית שעתיד לשרת את המשפחה שלכם במשך שנים רבות.

לפגישת ייעוץ ללא עלות
אחריות מלאה לכל הפרויקט - מתחילתו ועד סופו​

הנכם מוזמנים לפגישת ייעוץ אישית מרתקת עם אדריכל שרון סידל- 
מומחה בניהול פרוייקטים ובנייה מורכבת אשר ייתן לכם מניסיונו עצות והכוונה שייעשו את ההבדל בין הצלחה להישרדות. הכל ללא התחייבות ובאוירה חברית ונעימה

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ